"Člověk by měl být ,,prázdný“ aby se mohl napojit na přirozenost samu a opustit to, co ho odvedlo od sebe sama, od života ze srdce."

O mně?

Už v době svého dospívání jsem přemýšlela nad smyslem života a snažila se přijít na to, proč se věci dějí tak, jak se právě dějí, a nikoli jinak. Časem se mi do rukou dostaly také knihy různých světců, navštěvovala odborné semináře a akce zaměřené duchovním směrem. Rovněž jsem absolvovala několik kurzů tohoto zaměření.

Výčet certifikátů zde však nehledejte, neboť je vnímáno, že je důležitější spíše vědět, jaký druh informací či pomoci je vám možno poskytnout, než zbytečné dlouhé výčty certifikátů psaných zlatým písmem. Největší školou je totiž život sám. Na život, ve své rozmanitosti a nádheře (ale i bolesti), vás totiž nikdy plně nepřipraví žádná škola ani celá přečtená knihovna učených knih. A je to tak vlastně v pořádku, protože i když se na první pohled může zdát, že se některé věci v životě neustále dokola opakují, nikdy to není naprosto stejné jako přes kopírák, a tak je vlastně každá šablona života zcela jedinečná, má své vlastní kudrlinky a specifika...

Podobně jako jsou v širém oceánu všechny vlny stejné, a přesto je vlastně ve skutečnosti každá úplně jiná… Jako jsou stejné, a přesto rozdílné, sněhové vločky, tak jsou stejné a přitom rozdílné i naše životy…

V rámci různých konzultací, přednášek, seminářů se s bytůskami setkávám již více než deset let. Nejsem však tím, kdo jim radí a pomáhá, ale pouze sloužím jako ukazatel, směrovník na cestě zvané život.

Další částí mého života je také propojení s Marcelkou z hor. Jsem členem organizačního týmu, kdy se podílím na organizaci některých setkání s ní na veřejnosti.    

Moto:
"Jen uvědomění, která  přicházejí skrze prožitky, jsou trvalá."